HAKKIMIZDA - EGM Minder & Döşeme Antalya

İçeriğe git

Ana menü:

EGM MİNDER & DÖŞEME

2011 yılından bu yana, minder ve döşeme çeşitlerinde son derece zengin bir desen ve renk seçeneğine sahip olan ürün portföyümüzde gerek bahçe, balkon gibi yaşam alanlarınız gerekse cafe, restoran gibi ticari işletmeler için olsun her türlü mekana uygun ürün çeşitlerimiz mevcuttur.

Binlerce desen ve renk seçeneği ile hem bahçeleriniz için hem de işletmeleriniz için gerek standart gerekse logonuz ile promosyon minder ürünlerimizi birinci sınıf malzeme ve en iyi fiyat garantisi ile değerli müşterilerimize sunuyoruz. Başta Antalya olmak üzere, Türkiye'nin her yerine imalat yapmaktayız.


Hem ev hem de ticari mekanlarınız için her türlü minder çeşidinin üretimini yapan firmamız başta cafe, restaurant, otel, kreş, oyun sahaları başta olmak üzere bir mekanın vazgeçilmez ürünü olan armut minder, plaj ve havuzlar tarafından daha çok tercih edilen plaj minderi, kurumsal logonuzu ve renklerinizi taşıyan ve iyi bir reklam etkisi sağlayan promosyon minder, plastik şezlong minderi, sandalye minderi, spor salonu minderi ve ihtiyaçlarınıza özel tasarım minder çeşitleri olmak üzere her türlü minder üretimi yapmaktadır.

İmalattan teslimata ve satış sonrası hizmetlere kadar her aşamada sınırsız müşteri memnuniyetini benimseyen firmamız, branda ve döşeme sektörünün her dalında olduğu gibi minder çeşitlerinde de en iyi fiyatları değerli müşterilerine sunmaya devam etmektedir.

 
İçeriğe dön | Ana menüye dön